Keskkonnatelk 2010 – Vanavara on väärtus! PDF Trüki E-mail

Projekti “Keskkonnatelk 2010 – Vanavara on väärtus!” üldine eesmärk on aidata tõsta elanikkonna keskkonnateadlikkust, propageerida ja juhtida tähelepanu vanavara väärtustamisele kui keskkonnasäästlikule tarbimis- ja mõtteviisile ning populariseerida loodus- ja keskkonnakaitset ning kaasata tegevustesse erinevaid kodanikuühiskonna organisatsioone, mille tegevused ja algatused on seotud keskkonna ja säästva arenguga.

Projekti üldist eesmärki toetab kogupereüritusi koondav “Keskkonnatelk 2010 – Vanavara on väärtus!” üritustesari, mida aitavad teostada vanavara valdkonna asjatundjad. “Keskkonnatelk 2010 – Vanavara on väärtus!” üritustesari planeeritakse läbi viia kuues erinevas paigas üle Eesti: Lääne-Virumaal – Rakveres, Harjumaal – Kuusalus ja Sauel, Lääne-Virumaal – Võsul, Ida-Virumaal – Illukal. Prognoositav telgi külastajate arv on 12000. Keskkonnatelk raames viiakse läbi vanavara kasutust propageeriv seminar koos töötubadega, kus ürituse külastajad saavad osaleda erinevates praktilistes tegevustes, esitada küsimusi vanavara asjatundjatele, kollektsionääridele, restaureerijatele, ehitajatele, disaineritele, kunstnikele jne.

KUTSUME TEID ÜLES INFORMEERIDA MEID KÕIKVÕIMALIKEST KUMMALISTEST JA IMELIKEST KOGUJATEST.

EESKÄTT ON OODATUD LOODUSE JA KESKKONNAGA SEOTUD KOGUJAD JA TUTVUSTAJAD.

Mida kummalisem ja imelikum, seda parem.

Ootame infor meiliaadressile E-mail on kaitstud spmmirobotite eest, Javascript peab olema sisse llitatud .

Keskkonnatelgist saab just selliste kogujate ning vanavarale (kogujate, vahetajate, müüjate) uue väärtuse pakkujate kohtumispaik!

Keskkonnatelgi meeskond